LIETUVOS PARAMEDIKŲ ASOCIACIJA

Nuaidėjus mokyklos skambučiui ir įpusėjus rudeniniam lapų dvelksmui, dažnas prisimename vasaros įspūdžius ir būtent tuos, kurie susiję su mūsų vaikų džiaugsmu, šypsenomis, nerimu ar lūkesčiais. Ir taip atrodo neseniai, liepos pradžioje, į Aukštadvarį sugužėjo gražus būrys Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos ir Lietuvos paramedikų asociacijos darbuotojų vaikų,- visi kupini įvykių, atradimų, idėjų, nepažintos aplinkos ir visa, kas laukia savaitės stovyklos metu,- atvyko į pirmąją Lietuvoje organizuojamą pirmos medicininės pagalbos teikimo stovyklą „Išmok padėti“.

„Didžiausios investicijos skiriamos jaunosios kartos ir jų praktinių, profesinių gebėjimų bei krikščioniškų vertybių ugdymui“,- teigia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė dr. Laimutė Anužienė, kuri jau 4 metus inicijuoja stovyklų darbuotojų vaikams organizavimą Aukštadvario skyriuje.

Iniciatyvą organizuoti pirmosios medicininės pagalbos teikimo stovyklą-mokymus paskatino Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas. Tokio pobūdžio stovyklos, kurių pagrindinis tikslas - vaikų saugumo ugdymas, saugios aplinkos kūrimas, pirmos pagalbos teikimas, buvo organizuotos pirmą kartą Lietuvoje. Stovyklų programos įgyvendinimas buvo pilnas inovatyvių veiklų, sumanymų įgyvendinimų ir be abejo - vaikų džiugesio.

Kitų metų planuose ne tik darbuotojų vaikų stovyklų organizavimas, bet ir praktinės pirmosios medicininės pagalbos teikimo stovyklos jaunimui, nes tai į ką investuojame šiandien yra mūsų ateities garantas.

Vildamasi tolesnio bendradarbiavimo, nuoširdžiai noriu padėkoti stovyklų vadovams Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profesijos mokytojoms Astai Pukelevičiūtei, Editai Radišauskienei ir Lietuvos paramedikų asociacijos nariams Antanui Griuniui, Justinai Tirvaitei, Tomui Gurskui, Jolitai Bakanauskaitei už kūrybinį indėlį stovyklų organizavimo veikloje. Dėkoju ir tėveliams, patikėjusiems savo atžalas stovyklų organizatoriams.

 Straipsnio autorė:

Su pagarba, soc.m. dr. Aistė Antanaitienė

 

aukstadvaris2 1 aukstadvaris2 2 aukstadvaris2 3

aukstadvaris2 4 aukstadvaris2 5 aukstadvaris2 6 aukstadvaris2 7